top of page

O mně

Toulavá duše v těle drobné holky. Jmenuju se Tereza, ale nemám ráda, když se mi tak říká. Proto kamarádi vymysleli zkratku Teru. Pocházím z Česka, nicméně domov je pro mě hodně vágní pojem. Doma se umím cítit kdekoliv, kde je mi dobře. Za posledních 10 let jsem navštívila všechny obydlené kontinenty, žila nějakou dobu ve Španělsku a strávila spoustu měsíců na severu Evropy (Island, Norsko, Faerské ostrovy a Švédsko). Nakonec jsem zakotvila s přítelem a pejskem v Krkonoších, kde mám milované hory za humny.

 

Focení se věnuji už spoustu let. Z dřívějšího koníčku, kdy jsem si fotila pro sebe do šuplíku, se postupně stala moje profesní náplň. Od koncertů, festivalů a reportáží jsem se přesunula k reklamě a focení jídla, kde jsem na nějakou dobu zakotvila. Přidaly se také svatby, eventy a fotky z mých cest. Dlouhodobě jsem fotila například pro řetězec restaurací La Bottega, pro sociální sítě Mattoni, Tassimo, Rowenta či Nature's Promise, pro Lednicko-valtický hudební festival nebo Etik Butik. 

Nejšťastnější ale jsem, když mohu být venku v přírodě. Proto byla jen otázka času, než jsem se zapsala do vzdělání na horskou průvodkyni. Kromě focení proto nyní provázím nejen na severu Evropy, ale také v horách. Ať už je to doma v Krkonoších, nebo za hranicemi třeba v Alpách či Himalájích. 

  • Instagram
  • Facebook
  • LinkedIn
DSC03082.jpg
bottom of page